Przejdź do głównej zawartości

jak mogłam

nie lubić kiedyś N. Przybysz??
Nie kumam tego. Dziś nie wyobrażam sobie dnia bez tego charakterystycznego wokalu :)


zawsze w takich sytuacjach myślę, że nadal robię/ nie robię wielu absurdalnych rzeczy, które mogłby mi się spodobać. Wczoraj, po latach :P, rozkminy, umówiłam się na laserową epilację. Zawsze bałam się kosztów/ blizn?/ wyobraźni własnej, a jednak bardzo chciałam... Dopiero wczoraj się odważyłam. :). Podobnie było z ćwiczeniami na początku. Że nie dam rady, nie mam czasu, butów i maty. Człowiek z niewiadomych przyczyn stawia sobie mury, zapory i przeszkody. znaczy ja. Mam do tego talent. Dziś to wiem :)

czasami myślę, że to z M tak naprawdę wyszło mi na dobre. Poznałam inną część siebie i zgodziłam się na to, że nigdy nie będę idealna :P I, że, jednak, czasem mogę siebie zaskoczyć :P

Komentarze

Brombie pisze…
Tylko żebyś nie wpadła w nałóg :)))
J. pisze…
:P

nałóg miłości do Ciebie :P
broszki pisze…
Za kazdym razem, kiedy mowimy o czyms "to nie dla mnie, to nie ja" nie probujac tego, w tym momencie w swojej glowie zamykamy sibie mozliwosc doswiadczenia tego mozliwe, ze juz na zawsze. Nasluchalam sie ostatnio kołczow, to wiem. Przemawia to do mnie dosc mocno ;) tak wiec brawo dla Ciebie :)

Popularne posty z tego bloga

widzę w sobie starość
w swojej twarzy widzę następstwa wszystkich decyzji, które podjęłam
nieuchronność i brak ratunku
inaczej nie mogłam postąpic
człowiek nie jest kowalem swego losu, wykuć może tylko cząstkę z tego, co umie, co obejmie sercem lub rozumem

dopiero teraz, dziś, od niedawna, widzę siebie we wszystkim, a nie widzę sobą

życie mnie kompletnie nie bawi, ale szanuję fakt, że je mam

a potem

"To było wszystko. Albo raczej nie wszystko, bo nigdy nic nie jest pełne, wykończone;nie sam cios przecież sprawia nam cierpienie, lecz te rozwlekłe, ciągnące się później następstwa ciosu, te śmieci, które się po nim walają i które trzeba uprzątać, wymiatać z progów rozpaczy. ”

— William Faulkner
ta miłość była wyborem głupim, złym, nieodpowiednim, ale wyborem
pamiętam ten dzień w styczniu 2012 roku, w którym podjęłam decyzję świadomość błędu przyszła nieco później, jeszcze później wymiatałam z progów rozpaczy swoje złudzenia i nadzieje.
od dłuższego czasu nie umiemy już ze sobą rozmawiać, od nieco krótszego nie utrzymujemy kontaktu. Trzeba było kilku miesięcy i tytanicznej pracy nad sobą, żeby to w sobie ułożyć, może nie zrozumieć, bo nie ma wytłumaczenia. Ale poskładać, posprzątać.
wszyscy (świadomi i mimowolni) świadkowie tej historii odetchnęli z ulgą
życie toczy się dalej, bo przecież nie mogłoby stać sie inaczej w międzyczasie wydarzyło się wszystko to, co musiało się wydarz…

o nieodnalezieniu

zaczęło się o 7.40, wyszłam na parking do auta, a auta nie było zatem poszukałam na kolejnym parkingu i jeszcze jednym... aż T podsunąl mi myśl, że przecież niekoniecznie ja parkowalam ostatnio, bo to on był u wulkanizatora, także ostatecznie "kochanie skręć w lewo koło przedszkola, potem w prawo i na 12.30 masz swoje auto"
potem nie odnalazłam się w pracy, ani na kursie pierwszej pomocy, który uswiadomil mi, że jednak boję się za mało i za rzadko a potem to już pogubilam się po całości, bo czemu nie, prawda?
czasem mam wrażenie, ze jeszcze chwila, a już kompletnie się nigdzie nie znajdę w żadnej czasoprzestrzeni ani równoleglej rzeczywistości prostopadlej chyba też nie