Przejdź do głównej zawartościtak o mi jakoś
tak, że zaraz wskakuję w odzież treningową i lecę Chodakowską, im trudniej tym lepiej, żeby naprostować się
wewnętrznie

albowiem w sumie jest dobrze
Młoda wczoraj w Białym Jednorożcu odbyła lekcję próbną i ma aprobatę właścicielki by próbować dalej w sekcji sportowej. Bardzo mi się podoba, że ekipa tam jest wymagająca i nie ma zmiłuj- sama siodłaj, sama czyść, sama naoliw kopyta i na koniec podziękuj. Że mogłaś. Regulamin jest jasny i bardzo ostry. Myslę jednak, że odrobina zasad jeszcze nikomu nie zaszkodziła.
Bo poza tym, to bezkrólewie. Lu wpadła po lekcjach do domu, nakarmiła kota, odmeldowała się przez telefon i poleciała z Polą i Tanią na dwór. Łaskawie wleciała na obiad, po czym przepadła gdzieś na osiedlu, ma wrócić na 19. Całą chatę wysprzątalam, choć wiem, że jak ten dzikus wróci, to znów będzie chaos i rozgardiasz ;))


Natem kończę, bo właśnie kończę, więc kończę i już. — John Lennon ;)

Komentarze

broszki pisze…
Przepadła gdzies na osiedlu...
Czytam Twoje slowa jak piekna bajke ;) Marzenie mamy dwojga trzylatkow ;)
J. pisze…
...

dziewięć lat na to czekałam ;))))
broszki pisze…
Czyli pierwsze wolne popoludnie bede miala dzies tak za 6 lat. Super.
Problematyczny pisze…
Spoko piosenka :)
J. pisze…
Problematyczny - prawda ?:)

Broszki - nie, jak Glusie pójdą do szkoły to się poluzuje :))
synafia pisze…
Łomatko. Ja to nie wiem, kiedy Dziobalindę zaczną samą na dwór wypuszczać. Na razie się boję :P
J. pisze…
Synafio- za zaczęłam jak Lu miała 8 lat.
Teraz się nie boję. Jakby co- ma telefon, więc łącznośc jest. Poza tym ona teraz sama chodzi do szkoły i z niej wraca (jak nikogo nie ma w domu, bo ma wyjątkowo "fantazyjny" plan) więc rzeczywistość wymusza na nas pewne rzeczy, mimo lęków.
Całus Kochana :*

Popularne posty z tego bloga

widzę w sobie starość
w swojej twarzy widzę następstwa wszystkich decyzji, które podjęłam
nieuchronność i brak ratunku
inaczej nie mogłam postąpic
człowiek nie jest kowalem swego losu, wykuć może tylko cząstkę z tego, co umie, co obejmie sercem lub rozumem

dopiero teraz, dziś, od niedawna, widzę siebie we wszystkim, a nie widzę sobą

życie mnie kompletnie nie bawi, ale szanuję fakt, że je mam

a potem

"To było wszystko. Albo raczej nie wszystko, bo nigdy nic nie jest pełne, wykończone;nie sam cios przecież sprawia nam cierpienie, lecz te rozwlekłe, ciągnące się później następstwa ciosu, te śmieci, które się po nim walają i które trzeba uprzątać, wymiatać z progów rozpaczy. ”

— William Faulkner
ta miłość była wyborem głupim, złym, nieodpowiednim, ale wyborem
pamiętam ten dzień w styczniu 2012 roku, w którym podjęłam decyzję świadomość błędu przyszła nieco później, jeszcze później wymiatałam z progów rozpaczy swoje złudzenia i nadzieje.
od dłuższego czasu nie umiemy już ze sobą rozmawiać, od nieco krótszego nie utrzymujemy kontaktu. Trzeba było kilku miesięcy i tytanicznej pracy nad sobą, żeby to w sobie ułożyć, może nie zrozumieć, bo nie ma wytłumaczenia. Ale poskładać, posprzątać.
wszyscy (świadomi i mimowolni) świadkowie tej historii odetchnęli z ulgą
życie toczy się dalej, bo przecież nie mogłoby stać sie inaczej w międzyczasie wydarzyło się wszystko to, co musiało się wydarz…

o nieodnalezieniu

zaczęło się o 7.40, wyszłam na parking do auta, a auta nie było zatem poszukałam na kolejnym parkingu i jeszcze jednym... aż T podsunąl mi myśl, że przecież niekoniecznie ja parkowalam ostatnio, bo to on był u wulkanizatora, także ostatecznie "kochanie skręć w lewo koło przedszkola, potem w prawo i na 12.30 masz swoje auto"
potem nie odnalazłam się w pracy, ani na kursie pierwszej pomocy, który uswiadomil mi, że jednak boję się za mało i za rzadko a potem to już pogubilam się po całości, bo czemu nie, prawda?
czasem mam wrażenie, ze jeszcze chwila, a już kompletnie się nigdzie nie znajdę w żadnej czasoprzestrzeni ani równoleglej rzeczywistości prostopadlej chyba też nie