Przejdź do głównej zawartości

i cóż


Nie poniosłem porażki. Znalazłem tylko 10 000 sposobów, które nie zadziałały N. Tesla

**
bylyśmy z Achą wczoraj na obchodach dnia kobiet w hotelu Andersia, ba! bylyśmy pierwszy raz w kasynie (aczkolwiek grałyśmy tylko na automatach, nuda:P), oraz po raz pierwszy oglądałysmy pokaz rozbierających się panów
nie
zupełnie niekoniecznie

natomiast poznanie dwóch fajnych lasek, z którymi spędziłyśmy wieczór - i owszem :) i nawet wokalne popisy M. Spennera, zwanego przez nas swojsko penerem, całkiem były fajne. Ogólnie jednak zapamiętam z tego wieczoru Monikę, Agnieszkę oraz ból stóp po kilku godzinach w moich nowych szpilach. Oraz, że powinnam częściej chodzić w butach na obcasie, bo one mi robią. Dodatkowe  10 cm nie do pogardzenia ;)

poza tym jakoś tak niewyraźnie, mgła po horyzont

"Drach" bardzo dobry, polecam. Miejscami był męczący, ale świetny styl Twardocha rekompensował wszystko. To taka książka, która jest całkowicie "moja" i biorę punkt widzenia narratora jako swój i "nie dziwi nic". Choć może czasem dziwić powinno.

moglabym napisać jeszcze parę zdań że praca, albo że życie
tyle, że nic nowego nie mam do napisania, wszystko się toczy, a ja stoję na brzegu rzeki i patrzę
czasem moczę stopy w rzece życia
ale coraz rzadziej.

Komentarze

Brombie pisze…
Ja po wczorajszym mam jedno przemyślenie: trzeba więcej próbować nowego. Nowych znajomości, nowych miejsc, nowych umiejętności. Życie jest takie krótkie, a my takie... młode ;))
J. pisze…
masz rację, jak zawsze, moja kochana :*
:)

młode ??:P:P

Popularne posty z tego bloga

widzę w sobie starość
w swojej twarzy widzę następstwa wszystkich decyzji, które podjęłam
nieuchronność i brak ratunku
inaczej nie mogłam postąpic
człowiek nie jest kowalem swego losu, wykuć może tylko cząstkę z tego, co umie, co obejmie sercem lub rozumem

dopiero teraz, dziś, od niedawna, widzę siebie we wszystkim, a nie widzę sobą

życie mnie kompletnie nie bawi, ale szanuję fakt, że je mam

a potem

"To było wszystko. Albo raczej nie wszystko, bo nigdy nic nie jest pełne, wykończone;nie sam cios przecież sprawia nam cierpienie, lecz te rozwlekłe, ciągnące się później następstwa ciosu, te śmieci, które się po nim walają i które trzeba uprzątać, wymiatać z progów rozpaczy. ”

— William Faulkner
ta miłość była wyborem głupim, złym, nieodpowiednim, ale wyborem
pamiętam ten dzień w styczniu 2012 roku, w którym podjęłam decyzję świadomość błędu przyszła nieco później, jeszcze później wymiatałam z progów rozpaczy swoje złudzenia i nadzieje.
od dłuższego czasu nie umiemy już ze sobą rozmawiać, od nieco krótszego nie utrzymujemy kontaktu. Trzeba było kilku miesięcy i tytanicznej pracy nad sobą, żeby to w sobie ułożyć, może nie zrozumieć, bo nie ma wytłumaczenia. Ale poskładać, posprzątać.
wszyscy (świadomi i mimowolni) świadkowie tej historii odetchnęli z ulgą
życie toczy się dalej, bo przecież nie mogłoby stać sie inaczej w międzyczasie wydarzyło się wszystko to, co musiało się wydarz…

o nieodnalezieniu

zaczęło się o 7.40, wyszłam na parking do auta, a auta nie było zatem poszukałam na kolejnym parkingu i jeszcze jednym... aż T podsunąl mi myśl, że przecież niekoniecznie ja parkowalam ostatnio, bo to on był u wulkanizatora, także ostatecznie "kochanie skręć w lewo koło przedszkola, potem w prawo i na 12.30 masz swoje auto"
potem nie odnalazłam się w pracy, ani na kursie pierwszej pomocy, który uswiadomil mi, że jednak boję się za mało i za rzadko a potem to już pogubilam się po całości, bo czemu nie, prawda?
czasem mam wrażenie, ze jeszcze chwila, a już kompletnie się nigdzie nie znajdę w żadnej czasoprzestrzeni ani równoleglej rzeczywistości prostopadlej chyba też nie