Przejdź do głównej zawartości
jaaaaaaaaaaaaa tej,  jak mawia Brommba
ale mam leniwca do pisania bloga
albowiem wena twórcza zrobiła sobie wolne ode mnie, na wieki wieków
wena wraca jak jestem nieszczęśliwa i skopana, a aktualnie jestem w stanie nirwany, który nie dopuszcza innych stanów i wielką obojętnością kładzie się
oraz, że brak mi emocji, bom się wypstrykała z nich na amen
i nawet, gdybym chciała, swiecie mój, no nie mogę ...flauta

ale przechodząc do rzeczy bieżacych, to odkryłam, że są matki bardziej pierdolnięte na punkcie swych córek, niż ja :P Lu chodzi do klasy z Polą, Polka mieszka 3 piętra nad nami i laski sie bardzo lubią. Mówię do polcinej mamy - niech se laski lecą same idą na plac zabaw przed blokiem, można sobie z balkonu rzucić okiem na nie i w ogóle- we dwie raźniej. Polki mama zbladła i rzecze- ALE JAK?? Ona ma DOPIERO osiem lat. Sama w windzie?? dodam, że Pola nie jest jedynaczką i ma starszego brata w gimnazjum, wiec jakby świr na punkcie jedynego dziecka tu nie gra głównej roli :P więc jak wczoraj odebrałam Polę i Łucję ze szkoły to natychmiast wywaliłam je same na dwór, coby posmakowały samodzielności (na 10 minut!! pozostając z nimi w kontakcie wzrokowym huśtawka- balkon). Potem musiałam z nimi, ubolewam, łazić po całym osiedlu, bo miały ułańska fantazję. Zmarzłam. A potem poszłam do fryzjera i, szczęśliwie, znów jestem łysa niemal. Tak lubię.

Dziś idę pić, bo żegnamy kolegę. zmienia stan cywilny i pracę. Szkoda, że jutro muszę i tak rano wstać, przygotować Młodą do szkoły, bo wizja skucia się na sztywno, jest, obecnie, kusząca :P Jednakowoż, wiem, damom nie przystoi :)

poza tym- zimno
paczę na prognozy i dają nieco nadziei, ale nie dziś ..;)

Komentarze

Brombie pisze…
Jaaaaaaaa tej! Mamuśki mię rozwalają. Dobrze, że ja jestem patologia. PS. U mnie ciepło. Weszłaś do piwnicy, czy co?
J. pisze…
Dobrze ze jesteś :-P

Pizdzi !! Zimno:-D
fischerwoman pisze…
O matko, co za matka! Może sama tez była pod kloszem chowana? O co chodzi??? Ciut cieplej?
J. pisze…
nie sądzę :)
myślę że po prostu jednak nie do końca jestem ześwirowana ... bo nie czujemy sie bezpiecznie po prostu. Takie osiedle to trochę dżungla, nie wiadomo, kto w krzakach czyha... :P

Pewnie że chciałabym jak Bromm wypuszczać Młoda, niech gania po podwórku, ale nie mam podwórka, a własność publiczna dosć intensywnie zawłaszczana jest przed drobnych meneli i dość spore psy .. :) Taka sytuacja.

U mnie lepiej. Zdecydowanie:*
synafia pisze…
Ja paczę na prognozy i wychodzi mi, że milion ludzi zaproszonych na sobotni piknik urodzinowy Dziobalnidy na świeżym powietrzu - muszę upchnąć w swym dwupokojowym mieszkaniu.

Tak więc - auć.
J. pisze…
Synafio- AUĆ AUĆ !!

przełóż o tydzień :)
L.B. Abigail pisze…
:) To dobrego picia :D... Smacznego i bez kaca... :/...

Popularne posty z tego bloga

widzę w sobie starość
w swojej twarzy widzę następstwa wszystkich decyzji, które podjęłam
nieuchronność i brak ratunku
inaczej nie mogłam postąpic
człowiek nie jest kowalem swego losu, wykuć może tylko cząstkę z tego, co umie, co obejmie sercem lub rozumem

dopiero teraz, dziś, od niedawna, widzę siebie we wszystkim, a nie widzę sobą

życie mnie kompletnie nie bawi, ale szanuję fakt, że je mam

a potem

"To było wszystko. Albo raczej nie wszystko, bo nigdy nic nie jest pełne, wykończone;nie sam cios przecież sprawia nam cierpienie, lecz te rozwlekłe, ciągnące się później następstwa ciosu, te śmieci, które się po nim walają i które trzeba uprzątać, wymiatać z progów rozpaczy. ”

— William Faulkner
ta miłość była wyborem głupim, złym, nieodpowiednim, ale wyborem
pamiętam ten dzień w styczniu 2012 roku, w którym podjęłam decyzję świadomość błędu przyszła nieco później, jeszcze później wymiatałam z progów rozpaczy swoje złudzenia i nadzieje.
od dłuższego czasu nie umiemy już ze sobą rozmawiać, od nieco krótszego nie utrzymujemy kontaktu. Trzeba było kilku miesięcy i tytanicznej pracy nad sobą, żeby to w sobie ułożyć, może nie zrozumieć, bo nie ma wytłumaczenia. Ale poskładać, posprzątać.
wszyscy (świadomi i mimowolni) świadkowie tej historii odetchnęli z ulgą
życie toczy się dalej, bo przecież nie mogłoby stać sie inaczej w międzyczasie wydarzyło się wszystko to, co musiało się wydarz…

o nieodnalezieniu

zaczęło się o 7.40, wyszłam na parking do auta, a auta nie było zatem poszukałam na kolejnym parkingu i jeszcze jednym... aż T podsunąl mi myśl, że przecież niekoniecznie ja parkowalam ostatnio, bo to on był u wulkanizatora, także ostatecznie "kochanie skręć w lewo koło przedszkola, potem w prawo i na 12.30 masz swoje auto"
potem nie odnalazłam się w pracy, ani na kursie pierwszej pomocy, który uswiadomil mi, że jednak boję się za mało i za rzadko a potem to już pogubilam się po całości, bo czemu nie, prawda?
czasem mam wrażenie, ze jeszcze chwila, a już kompletnie się nigdzie nie znajdę w żadnej czasoprzestrzeni ani równoleglej rzeczywistości prostopadlej chyba też nie