Przejdź do głównej zawartości

lepiej,ale nie  że jakoś tam doskonale :P

pada, mróz siarczyście daje popalić, umiejętności kierowania pojazdami mechanicznymi nie pozwalają na dojeżdżanie do pracy autem, więc robię szybkie mroźne przebieżki, skutkujące czerwonym nosem.
Dzis musiałam się spieszyć wyjątkowo bo na 16.45 Młoda miała swój pierwszy turniej szermierczy, więc w pełnej gotowości czekałyśmy na trenerów, którzy się spóźnili, albowiem stłuczkę zaliczyli po drodze ;) Turniej nie zdążył się zacząć (podłączanie sprzętów) a już musialam biec na zebranie rodziców. Mnóstwo pożytecznych informacji tam zdobyłam i stałam się odpowiedzialna  za kupienie nagród książkowych na zakończenie roku.
 Zebranie trwało godzinę i zdążyłam jeszcze wlecieć na odbieranie dyplomów przez dzieciaki. Byl to pierwszy taki turniej w szkole i następny planowany jest na wiosnę. Turniej dziewcząt i chłopców we florecie podobno wypadł wprost rewelacyjnie, obejrzałam na kamerze jednego z tatusiów walkę Łucji. Bardzo profesjonalna i bardzo przegrana :))
 a potem pozostało mi tylko zabranie dziecka do domu i zrobienie kolacji, oraz tych wszystkich mega niezbędnych rzeczy, które robimy codziennie i które stają i stać się muszą...

a skoro jutro środa to znaczy, że Młoda idzie po lekcjach do Zuzi, a ja będę miała w końcu czas wskoczyć do rossmana po pastę do zębów. Truchcikiem przy minus 10 :P 

Komentarze

Mama Maminka pisze…
Lubie takie wypełnione po brzegi dni :))

Pozdrawiam cieplutko :)

Mam nadzieję, że nie zapominasz o czapce, szaliku i ciepłych rękawicach :))
J. pisze…
Maminko- ze względu na naczynia krw.rekawiczki nosze zazwyczaj od października do kwietnia;-) ze względu na kobieca próżność mam 15 szalików i co dzień owijam się tym samym,ulubionym:-) a ze względu na fryzurę czapki nie nosze nigdy!

Cmook:-)
Julia K pisze…
- 10 co to za mróz :P dawaj do mnie :)))
synafia pisze…
No nie, J., ale czapkę to Ty musisz nosić!
Nie wiesz, co się dzieje, jak się nie nosi czapki?

https://www.youtube.com/watch?v=6e-K8n6ia04
J. pisze…
Synafio- :))))) się fryzura psuje:))

Juluś- to jest mróz na miarę naszych możliwości :P
Mama Maminka pisze…
J. czymże jest?! zepsuta fryzura do "zepsutej" - czyt.chorej z powodu przewiania - głowy
Mama Maminka pisze…
...chyba poprawniej by było: jak się ma .... :))), ale przecież i tak rozumiesz co chcę powiedzieć :))))
J. pisze…
Maminko- umówmy się, że ten typ (znaczy ja) tak ma. Wyglądam obłędnie seksownie w nakryciach głowy :P Ale ich nie noszę. No dobra ... nauszniki noszę puchate. W panterkę :))

Popularne posty z tego bloga

widzę w sobie starość
w swojej twarzy widzę następstwa wszystkich decyzji, które podjęłam
nieuchronność i brak ratunku
inaczej nie mogłam postąpic
człowiek nie jest kowalem swego losu, wykuć może tylko cząstkę z tego, co umie, co obejmie sercem lub rozumem

dopiero teraz, dziś, od niedawna, widzę siebie we wszystkim, a nie widzę sobą

życie mnie kompletnie nie bawi, ale szanuję fakt, że je mam

a potem

"To było wszystko. Albo raczej nie wszystko, bo nigdy nic nie jest pełne, wykończone;nie sam cios przecież sprawia nam cierpienie, lecz te rozwlekłe, ciągnące się później następstwa ciosu, te śmieci, które się po nim walają i które trzeba uprzątać, wymiatać z progów rozpaczy. ”

— William Faulkner
ta miłość była wyborem głupim, złym, nieodpowiednim, ale wyborem
pamiętam ten dzień w styczniu 2012 roku, w którym podjęłam decyzję świadomość błędu przyszła nieco później, jeszcze później wymiatałam z progów rozpaczy swoje złudzenia i nadzieje.
od dłuższego czasu nie umiemy już ze sobą rozmawiać, od nieco krótszego nie utrzymujemy kontaktu. Trzeba było kilku miesięcy i tytanicznej pracy nad sobą, żeby to w sobie ułożyć, może nie zrozumieć, bo nie ma wytłumaczenia. Ale poskładać, posprzątać.
wszyscy (świadomi i mimowolni) świadkowie tej historii odetchnęli z ulgą
życie toczy się dalej, bo przecież nie mogłoby stać sie inaczej w międzyczasie wydarzyło się wszystko to, co musiało się wydarz…

o nieodnalezieniu

zaczęło się o 7.40, wyszłam na parking do auta, a auta nie było zatem poszukałam na kolejnym parkingu i jeszcze jednym... aż T podsunąl mi myśl, że przecież niekoniecznie ja parkowalam ostatnio, bo to on był u wulkanizatora, także ostatecznie "kochanie skręć w lewo koło przedszkola, potem w prawo i na 12.30 masz swoje auto"
potem nie odnalazłam się w pracy, ani na kursie pierwszej pomocy, który uswiadomil mi, że jednak boję się za mało i za rzadko a potem to już pogubilam się po całości, bo czemu nie, prawda?
czasem mam wrażenie, ze jeszcze chwila, a już kompletnie się nigdzie nie znajdę w żadnej czasoprzestrzeni ani równoleglej rzeczywistości prostopadlej chyba też nie